Gratuluji! Místo od 20:00 máte rezervováno!

Těším se na Vás na webináři

Nezapomeňte na webinář, protože pokud na něm přesně ve 20:00 nebudete, už se k němu nepřihlásíte, i já musím chodit na "schůzky" na čas. Dejte si, prosím, upomínku do mobilu. A v plné síle ho pak společně s Vámi a stovkami dalších lidí z celé ČR zahájíme!

CO SE BĚHEM WEBINÁŘE ZDARMA NAUČÍTE?

 • 10 kroků, jak skoncovat NAVZĎY s opakujícími se strachy!
 • Strategie jak překonáním svých strachů začít excelovat v kariéře, byznysu i životě, a to bez opakovaného selhání a vracení se zpět na začátek.
 • #1 Tajemství proč malé krůčky NEVEDOU k velkým zítřkům
 • #2 Tajemství jak vyndat svůj strach a zašlapat ho do země
 • #3 Tajemství proč lidé selhávají a padají do starých kolejí
 • a mnoho dalšího 🙂

P.S. Na webináři budete moci získat zdarma MAPU CESTY BODU ZLOMU. Tak tam 💯 % buďte, ať si ji můžete vytisknout a pověsit na nástěnku i právě Vy. 

Co lidé říkají o spolupráci s Radkem

Lenka Matoušková, vrcholová sportovkyně

Ladislav Vávra, podnikatel

Na závěr vysílání obdržíte odkaz ke stažení MAPY BODU ZLOMU, hezky v PDF.

Radek Karban

 • Je trenér aktivace lidského potenciálu, life coach, NLP MASTER & autor tréninku Zažehni Svou Sílu a bestselleru Aktivuj svůj potenciál
 • Začal podnikat ve 20ti při příchodu do Prahy na VŠ, kdy rozjel firmu s 30ti pracovníky. Pak přišla krize a uvědomil si, že ho to nenaplňuje. Tak se rozhodl otočit svůj život o 180° a odletěl do USA hledat odpovědi na otázku “Co dělají vysoce úspěšní lidé jinak oproti většině? Proč jsou tak úžasní? Jaké je to jejich tajemství?" Vyzpovídal a potkal mnohé světové mentory z oblasti byznysu, vzdělávání i sportu
 • Zažil těžké chvíle, když rozsekal své auto na kusy na první nečekané námraze a skončil sám v jeho troskách. Naštěstí přežil. To ho dovedlo k chuti inspirovat druhé v tom, aby žili skutečně na maximum a využívali všeho, co strategie úspěchu nabízejí. Protože každý si zaslouží žít úroveň vyšší kvality života už dnes. Ne až zítra nebo "někdy".
 • Vzdělával se zejména v USA od těch nejúspěšnějších lidí na světě jaké si dovedete jen představit. Od lidí, kteří pomáhali uspět i americkým prezidentům: Billu Clintonovi či Donaldu Trumpovi. Jejich přátele zná osobně, např. Roberta Kiyosakiho či Tonnyho Robbinse.
 • Za posledních 5 let pomohl uspět v životě již 4129 spokojeným klientům svých tréninků a kurzů, který uskutečnil již přes 67.
 • Věří, že každý člověk může být úspěšným, ale ne každý úspěšným bude. Protože většina lidí není ochotna se skutečně vzdělávat a aplikovat vše do života. A když už lidé něco zkusí, tak u toho nevydrží. Často pak přeskakují od jedné “magické pilulky” k druhé a to nikam nevede.
 • Ačkoliv je skoro každý víkend pozvaný na různé konference a nebo sám školí, tráví více jak 3 měsíce v roce cestováním po světě, které nade vše miluje. Vystupuje tak pravidelně ze své komfortní zóny, kterou nazývá zónou smrti, neúspěchu a věčné lenosti. Chceme-li totiž v životě, co nemáme, musíme udělat něco, co jsme nikdy neudělali. Odvážit se. Rozhodnout. A vykročit v plné síle vpřed. Odhalte jak na to i Vy spolu s ním na unikátním webináři.

 Upozornění: Pokud jako svůj e-mail používáte Seznam.cz nebo Email.cz, zkontrolujte svou spamovou složku nebo složku Hromadné. Seznam.cz a Email.cz zařazuje e-maily z do složky Hromadné. Pokud jako svůj e-mail používáte Gmail, Hotmail nebo Yahoo mail, zkontrolujte svou spamovou složku. Gmail, Hotmail a Yahoo občas e-maily zařadí do spamu nebo nebo do složky Aktualizace.G-mail, yahoo

MALÁ PROSBA: Dáte vědět
o webináři na Facebooku


Jasně Radku, dám!


Radek Karban