Zažehni svou vnitřní sílu! Již 18-20.3.2016 v Praze.
Zažijte svůj opravdový životní průlom za 3 dny.

Vzhůru ke strategiím, jak svůj život bleskově posunout ve všech oblastech.

Děláte správné rozhodnutí. Zažijte opravdu MAXIMUM a maximum si odneste díky upgradu  vstupenky na V.I.P.

fade-leftfade-rightV rámci V.I.P. vstupenky navíc získáte:

 • 1

  30-denní online program "Od rozhodnutí k trvalé změně"

  Ano, po 30 dnů po skončení akce vám začne chodit seriál, který vám pomůže získané znalosti a správná přesvědčení na živé akci dotáhnout do konce - integrovat je hluboko do sebe a vytvořit z nich návyky. Jen pak se to může stát vaší součástí. Tím to začnete vše žít! A tomu se říká trvalá změna. Jak moc ji chcete?

 • 2

  Sezení v prvních dvou řadách

  Přednostní vstup do sálu. Nejlepší výhled. Osobní kontakt s Radkem. Vyždímejte ze své účasti naprosté maximum! Navíc přednostní právo na otázky.

 • 3

  Obědy zahrnuty a navíc otázky a odpovědi s Radkem.

  Máte doplňující dotazy k probíraným cvičením či tématům? Pak není lepší příležitosti, než vychutnat si v klidu zdravý oběd při konzultaci s Radkem přímo na této akci!

Zjistěte, že "nemožné" lze proměnit ve "snadné"

IMG_5633Programem Vás bude provázet expert na prožitkové techniky odstranění strachu a omezujících přesvědčení Radek Karban, F.I.T. instruktor, přímý žák zakladatele přechodu přes uhlí Tollyho Burkana (spustil kariéru slavného miliardáře a kouče Tonyho Robbinse), u kterého se tyto transformační techniky osobně učil v horách v Kalifornii, USA, a dále se na Vás bude těšit jeho 5-členný tým pomocných instruktorů. O dostatek energie, motivace a podpory tak nebude nouze!

Radek je dále certifikovaným NLP Masterem metody zvané neuro-lingvistické programování, které velmi efektivně umožňuje pracovat s naší myslí a dosahovat požadované změny na všech úrovních. Věnuje se koučování, hypnóze, motivaci a stavům vrcholné výkonnosti (high performance). Jeho akce jsou známy jako velmi intenzivní, neboť zastává názor, že plným ponořením do maximální intenzity prožitku akce lze dosáhnout bleskových změn a výsledků.

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese radek (zavináč) zazehnisvousilu.cz