Speciální akce vyprší již za:

Zažehni Svou Vnitřní Sílu ŽIVĚ 5.5 - 7.5. 2017
Trénink, kdy ve 3 dnech rozvinete svůj potenciál

⇩ Vyplňte nyní svou přihlášku níže, tato speciální akce DNES KONČÍ! ⇩

Výborně, skvělý krok! Děláte správné rozhodnutí. 
Tato akce Vás reálně posune, máte se opravdu na co těšit!

 • 1

  Naučíte se, jak odstranit skryté brzdy a omezení

  Strach a oslabující přesvědčení vás již nebudou dále omezovat, půjdou rychle pryč. Ve vašem životě už pro ně nebude jednoduše místo! Čekají vás prožitkové techniky, které vám zcela otevřou oči, jak velký potenciál v sobě máte.

 • 2

  Osvojíte si světové strategie, které 100% fungují

  Získáte postupy a know-how, jaké využívají olympijští sportovci a dolaroví miliardáři, jak v sobě posílit motivaci, vůli a pozitivní myšlení. Naučíte se zoptimalizovat svou vitalitu a zvýšit hladinu energie. Objevíte skryté rezervy, aby se zvýšila vaše úroveň šťestí, naplnění a radosti.

 • 3

  Ujasníte si svůj život a jak se katapultovat vpřed

  Ujasníte si, kde aktuálně jste a kam chcete jít. Vytvoříte si svou osobní vizi. Nastavíte si priority. Získáte silnou motivaci a vůli změny uskutečnit a nastavit si takový život, po jakém jste vždy snili. Těšíme se na vás!

 • TIP

  Dnes dárek při platbě kartou či online bankovním tlačítkem

  Zvolte níže platbu kartou nebo online bankovní převod (ihned) a navíc k tréninku získáte DÁREK, který vám ve 20 stránkách pomůže získat jasnější představu o svém životě a prioritách.

PŘEKONEJTE SVŮJ STRACH. ODSTRAŇTE TO, CO VÁS BRZDÍ.
NAJDĚTE V SOBĚ SÍLU USPĚT. STAŇTE SE KRÁLEM SVÉHO ŽIVOTA!

⇧ 100% bude brzy zcela vyprodáno. Získejte nyní svou vstoupenku! ⇧

Programem Vás bude provázet expert na prožitkové techniky odstranění skrytých limitů Radek Karban, F.I.T. instruktor, přímý žák zakladatele F.I.R.E institutu Tollyho Burkana (spustil kariéru slavného miliardáře a kouče Tonyho Robbinse), u kterého se tyto transformační techniky osobně učil v horách v Kalifornii, USA, a dále se na Vás bude těšit jeho 7-členný tým pomocných instruktorů. O dostatek energie, motivace a podpory tak nebude nouze!

IMG_20150208_0001Radek je dále certifikovaným NLP Masterem metody zvané neuro-lingvistické programování, které velmi efektivně umožňuje pracovat s naší myslí a dosahovat požadované změny na všech úrovních. Věnuje se koučingu, motivaci a stavům vrcholné výkonnosti (high & peak performance). Jeho akce jsou známy jako velmi intenzivní, neboť zastává názor, že plným ponořením všemi smysly lze dosáhnout bleskových změn a výsledků.

Zjistěte, že "nemožné" lze proměnit ve "snadné"

⇧ Vyplňte nyní formulář výše, než se ceny vstupenek výrazně zvýší ⇧

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese radek (zavináč) zazehnisvousilu.cz

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.