Zažehni Svou Sílu ŽIVĚ | 24-26.5.2019 - Praha
Trénink, kdy ve 3 dnech rozvinete svůj potenciál

⇩ Dokončete svou přihlášku nyní níže ⇩

Právě probíhá před-prodej za zvýhodněné akční ceny.
Vypuštěno do této fáze 20 zvýhodněných vstupenek,
pak se cena automaticky zvýší vzhůru. Přihlaste se dnes.

Výborně, skvělý krok! Děláte správné rozhodnutí. 
Tato akce Vás reálně posune, máte se opravdu na co těšit!

 • 1

  Naučíte se, jak odstranit skryté brzdy a omezení

  Strach a oslabující přesvědčení vás již nebudou dále omezovat, půjdou rychle pryč. Ve vašem životě už pro ně nebude jednoduše místo! Naučíte se do hloubky všech 10 kroků MAPY BODU ZLOMU a prožijete nejúčinnější známé techniky, které fungují na každého. Tyto prožitky vám zcela otevřou oči, jak velký potenciál v sobě máte a čeho všeho jste schopní!

 • 2

  Osvojíte si světové strategie, které 100% fungují

  Získáte postupy a know-how, jaké využívají olympijští sportovci a dolaroví miliardáři, jak v sobě posílit motivaci, vůli a pozitivní myšlení. Naučíte se zoptimalizovat svou mysl a aktivovat vnitřního vítěze. Objevíte skryté rezervy, abyste se stali nezastavitelnými!

 • 3

  Naučíte se tzv. superfaktory vítězů a jejich tajemství

  Získáte silnou motivaci a vůli změny uskutečnit a nastavit si takový život, po jakém jste vždy snili. Projdete hlubokým sebeuvědoměním, které jste dosud nezažili. Budete mít v rukou konečně silné nástroje jak pracovat sami se sebou, ovládat skříka v hlavě, chápat druhé, posunout se ve stínových archetypech své osobnosti do svých silných stránek a mnohé další.

 • TIP

  Dnes dárek při platbě kartou či online bankovním tlačítkem

  Navíc ke vstupence na trénink získáte hodnotný DÁREK (v běžné ceně 1990 Kč), který vám ve 20 stránkách pomůže získat jasnou představu o svém nasměrování v životě a udělat si v hlavě pořádek. Zvolte níže platbu kartou nebo online bankovní převod (ihned) a akční plán RAKETOVÝ START! vám říká pane. 🙂

Vyplňte nyní tento formulář a buďte na akci:

PŘEKONEJTE SVŮJ STRACH. ODSTRAŇTE TO, CO VÁS BRZDÍ.
NAJDĚTE V SOBĚ SÍLU USPĚT. STAŇTE SE KRÁLEM SVÉHO ŽIVOTA!

⇧ 100% bude brzy zcela vyprodáno. Získejte nyní svou vstoupenku! ⇧

Programem Vás bude provázet expert na prožitkové techniky odstranění skrytých limitů Radek Karban, F.I.T. instruktor, přímý žák zakladatele F.I.R.E institutu Tollyho Burkana (spustil kariéru slavného miliardáře a kouče Tonyho Robbinse), u kterého se tyto transformační techniky osobně učil v horách v Kalifornii, USA, a dále se na Vás bude těšit jeho 7-členný tým pomocných instruktorů. O dostatek energie, motivace a podpory tak nebude nouze!

IMG_20150208_0001Radek je dále certifikovaným NLP Masterem metody zvané neuro-lingvistické programování, které velmi efektivně umožňuje pracovat s naší myslí a dosahovat požadované změny na všech úrovních. Věnuje se koučingu, motivaci a stavům vrcholné výkonnosti (high & peak performance). Jeho akce jsou známy jako velmi intenzivní, neboť zastává názor, že plným ponořením všemi smysly lze dosáhnout bleskových změn a výsledků.

Zjistěte, že "nemožné" lze proměnit ve "snadné"

⇧ Vyplňte nyní formulář výše, než se ceny vstupenek výrazně zvýší ⇧

Zákaznická podpora je Vám k dispozici na e-mailové adrese akademie (zavináč) radek-karban.cz

Workshop pořádá společnost Pomáháme uspět s.r.o., Dlouhá 730/35, Praha 1, 110 00, IČ 29134366.